Országos TÁNCHÁZTALÁLKOZÓ és Kirakodóvásár • 2018. április 13–15.

A kiválasztott menüponthoz tartozó cikk a menüsor alatt látható.

Muharay-gála • 2017. április 22. szombat, 19.30–20.30 • Küzdőtér

A Muharay Elemér Népművészeti Szövetség gálaműsora




Muharay szov

Tavaszköszöntő

Házigazda: Kishegyi Simon

Zene: Bekecs, Fix-Stimm, Romengo együttes és Lakatos Mónika,  Zengővárkonyi Fúvószenekar


„Tavasz, tavasz, gyenge tavasz... – Szvorák Kati
 
Bukovinai táncok (Gara, Hőgyész, Kakasd)                         

- Sebestyén Miklós – Budai Patricia

- Illés Tibor – Illés Tiborné (díjazott)

- Jakab Tamás – Kertész Hanga

- Herczeg Gábor – Andrási Tekla

- Bartha Zsolt – Kovács Vivien

- Éri Zsolt – Miklós Krisztina

- Horváth Szilveszter – Vass Virág

- Sebestyén Kitti – Hanák Adrienn

- Vanya Ádám – Gyén Szőke Gabriella

- Kosnás Árpád – Kosnásné Berki Andrea

- Csöglei Gabriella – Kissné Kecskeméti Eszter

- Konstanzer Petra – János Boglárka

 
Magyarországi német táncok (Mórágy, Nemesnádudvar, Sopron)

- Nagy László – Juhász Anna

- Bruckmann-Dorn Bálint – Szabados Tamara

Magyari János – Simon Rozália

- Csoltói József – Csoltóiné Szalai Márta

- Csoltói Gergely – Horváth Klaudia

- Kadnár Béla – Baranyai Éva

 

Rábaközi táncok (Kapuvár, Szany, Szil, Vitnyéd)   

Fodor Krisztián – Pintér Nelli

- Simon András – Simon Andrásné

- Csitei Gábor – Nagy Eszter

Németh István – Horváth Zsuzsanna

Zsámboki László – Molnár Gyöngyi

- Péter László

- Kovács Gábor, Rónai Gyula, Fülöp Gyula

 
Tura, Isaszeg, Püspökhatvan

Drégeli Ádám – Drégeliné Sápi Ildikó, Pecze Katalin

Szokolik Szabolcs – Szokolik Melinda

Hajdú Zsolt – Hajdúné Bilász Ildikó

Kakev Norbert – Ecseriné Pálinkás Tünde

Hajdú Bence – Istvánfi Csenge  

- Uzák Istvánné, Gimesiné Szokol Emese 

- Matejcsok Imre – Matejcsokné Konkoly Márta

 
Palóc népdalok – Szvorák Kati


Rimóc, Kazár 


- Rimóc – Paluch Norbert és felesége

- Kazár – Szabó János – Farkas Rózsa

 
Jászság 

- Kocsán László – Jánosi Irén

Hlavacska Adrián – Hlavacskáné Bathó Katalin

Kocsán Bercel – Hlavacska Laura

Hlavacska Lázár – Pernyész Fanni

Makula Zoltán – Busai Bori

 

Nagyecsedi magyar és cigány táncok

- Tóth Miklós – Tóth Miklósné

Murguly Lajos – Andóné Kujbus Nóra

Bulyáki Zoltán – Bulyáki Anett

- Balogh Zoltán – Balázs Enikő

- Balázs Rajmond – Erősné Balogh Szilvia

- Végső Miklós – Sztanó Hédi

- Tomócsik Milán – Hoksz Attila

Szűcs Attila – Sarkadi Andrea

 
Gencsapáti

- Gergácz Gábor – Keszey Kinga

- Spiegel Zoltán – Spiegel Szabó Viktória

Varga Albin – Horváthné Ávár Judit

- Varga Lajos Csaba

Csollány Csaba – Csollányné Horváth Krisztina

 
Bag 

- Tóth Mihályné – Lados Istvánné

Lados László – Tóth Jánosné

- Suszter Balázs – Gódor Csilla

- Péter András – Kiss Bianka

- Fercsik Gábor – Huszár Anett
 

Veresegyház 

Molnár Erik – Hibó Józsefné

Kelemen-Csiki István – Czene Ágnes

- Turányi házaspár

Moussa Ahmed – Tóth Judit


Hosszúhetény, Zengővárkony  

Katona Bálint – Gunszt Andrea

- Kirch Zoltán – Podpácz Bea

- Radó Tihamér – Bertalan Éva

 
Sárköz (Bogyiszló, Decs, Érsekcsanád, Őcsény, Sióagárd, Szekszárd)

- Streer Tamás – Streer Tamásné

Huszárik Márton – Huszárikné Böröcz Zsófi

- Tóth Zoltán – Tóth Mihó Erika

Veszprémi Tibor – Győri Jolán

Kelemen Tibor – Leitkám Gabriella

Kovács Gábor – Gergely Judit

- Bartina Táncegyüttes gyerek szólistái
       

Kalocsa-vidék (Homokmégy, Kalocsa, Miske-Drágszél)                  

Illés Zoltán – Illésné Koszta Kriszta

Tóth József – Cselik Mária

Arasz János – Kovács Istvánné

Bagó Ferenc – Szeleczki Attiláné

Oláh András – Bagó Istvánné

- Molnárné Láng Nóra

Kákonyi István – Kákonyi Istvánné

Radnai Géza – Radnai Éva

- Tamás Ferenc

Jagicza András – Pandur Krisztina

Tóth Gábor – Tóthné Markella Noémi

Vajda Gábor – Vajda Rigó Melinda

Kishegyi Simon – Kishegyiné Baráth Ildikó

Pandur Gábor – Pandurné Horváth Angéla
Megosztás